شارژ وایمکس ایرانسل سرویس جدید شارژ وایمکس ایرانسل راه‌اندازی شد، از این به بعد می‌توانید به راحتی اینترنت وایمکس ایرانسل خود را شارژ کنید. عدم نمایش
  1. مطابق عکس زیر اطلاعات لازم برای خرید شارژ را وارد نمایید.
    راهنمای انتخاب کارت شارژ
  2. با کلیک بر روی پرداخت، وارد سایت بانک می شوید. مطابق عکس زیر در سایت بانک اطلاعات کارت بانکی خود را وارد نمایید. برای خرید اینترنتی به رمز دوم نیاز دارید. اگر رمز دوم کارت بانکی خود را ندارید می توانید آن را از طریق دستگاه خود پرداز بانک خود تعریف کنید. بقیه اطلاعات لازم برای پرداخت اینترنتی روی کارت شما درج شده است.
    پرداخت در درگاه بانک
  3. پس از پرداخت اینترنتی موفق به سایت بر می گردید و می توانید کد شارژهای خریداری شده را ببینید.
    صفحه نمایش شارژ کارت
تمامی حقوق این سایت متعلق به shaparaksharj.ir است. تماس با ما

خريد شارژ همراه اول و ايرانسل و کارت شارژ رايتل و شارژ مستقيم با شاپرک شارژ

خريد شارژ

شاپرک شارژ يک سامانه خريد اينترنتي شارژ و پرداخت قبوض است که از اين سامانه امکان خريد شارژ ايرانسل به صورت مستقيم و معمولي و همچنين خريد شارژ همراه اول،تاليا و رايتل وجود دارد . همچنين پرداخت کليه قبوضي که داراي شناسه قبض و شناسه پرداخت هستند مانند( قبض آب ، قبض برق ، قبض تلفن ، گاز و قبض جريمه ) از اين سامانه امکان پذير است .

خريد شارژ ايرانسل|خريد شارژ |خريد شارژ سيمکارت  |خريد شارژ همراه اول |خريد شارژ رايتل |خريد شارژ تاليا |شارژ وايمکس |پرداخت قبوض


خريد شارژ ، خدمات شارژي شاپرک شارژ

نحوه خريد شارژ:

از اين سايت بسيار آسان و سريع انجام مي گيرد فقط کافيست يک کارت بانکي عضو شتاب داشته باشيد که داراي رمز دوم يا رمز اينترنتي باشد در اين صورت به راحتي مي توانيد از فروشگاه ما خريد کنيد .اگر با نحوه خريد شارژ آشنايي نداريد مي توانيد راهنماي خريد شارژ را مطالعه بفرمائيد

دريافت کد شارژ :

پس از خريد شارژ کد شارژ علاوه بر اينکه به شما نمايش داده مي شود ( در صورت خريد شارژ معمولي ) در صورتي که در حين انجام مراحل خريد ، ايميل و شماره تماس خود را وارد کرده باشيد کد شارژ براي شما از طريق ايميل و پيام کوتاه ارسال خواهد شد . پس در وارد کردن اطلاعات ذکر شده دقت کنيد.

عمليات خريد شارژ :

اگر در هنگام عمليات خريد شارژ يا پرداخت قبوض به مشکلي برخورديد مي توانيد با بخش پشتيباني تماس بگيريد ( حتما در هنگام خريد ، شماره تماس يا ايميل خود را وارد کنيد تا در مواقعي که به مشکلي برخورديد و به پشتيباني نياز داشتيد همکاران ما در بخش پشتيباني بتوانند خدمات بهتري را به شما عرضه کنند.

مبلغ کسر شده شارژ :

در صورتي که پس از خريد شارژ کد شارژ به شما نمايش داده نشد ولي وجه کارت شارژ از حساب شما کسر شد مبلغ کسر شده تا 48 يا 72 ساعت بعد به حساب شما برگشت داده مي شود . همچنين مي توانيد با بخش پشتيباني ما در ارتباط باشيد .

پشتيباني سايت شاپرک شارژ

پشتيباني سايت شاپرک شارژ :

با خيال آسوده خريد نماييد، پشتيباني سايت هميشه در کنار شما مي باشد. براي ارتباط با بخش پشتيباني شما مي توانيد با شماره تلفن درج شده تماس حاصل نماييد . مشترکين سيم کارت هاي اعتباري ايرانسل و رايتل مي توانند در صورت عدم دسترسي به اينترنت با شماره گيري کد #1119*789* از طريق تلفن همراه خود ، شارژ ايرانسل و رايتل را به صورت مستقيم خريداري کنند . همچنين امکان شارژ حساب وايمکس از طريق کد ذکر شده امکان پذير مي باشد.

عرضه موارد زير به صورت نامحدود طبق قرار داد با اپراتورهاي ايرانسل،همراه اول،رايتل،تاليا:

1- خريد کارت شارژ ايرانسل از (1000هزار) توماني تا (20000 بيست هزار) توماني

2- خريد کارت شارژ همراه اول از (1000هزار) توماني تا (20000 بيست هزار) توماني

3- خريد کارت شارژ رايتل از (2000 دو هزار) توماني تا (50000 پنجاه هزار) توماني

4- خريد کارت شارژ تاليا از (2000 دو هزار) توماني تا (20000 بيست هزار) توماني

5- شارژ مستقيم ايرانسل و شارژ وايمکس ايرانسل از طريق USSD Code با هر مدل گوشي ساده يا پيشرفته با استفاده از کد   #1119*789* (ستاره هفت، هشت، نه ستاره يازده نوزده مربع) با مبلغ دلخواه.

6- شارژ مستقيم ايرانسل با استفاده از وب سايت شاپرک شارژ با مبلغ دلخواه

7- پرداخت کليه قبوض که شامل هر نوع قبوض داراي شناسه قبض و شناسه پرداخت باشد.

8- خريد شارژ وايمکس ايرانسل ( با شماره گيري کد #1119*789* )

توجه :اگر ارسال پيامكهاي تبليغاتي را غير فعال کرده ايد ممکن است رمز شارژ به تلفن همراه شما ارسال نشود.


ايرانسل : ايرانسلي عزيز براي فعالسازي دريافت پيامك تبليغاتي عدد 1 و براي لغو فعالسازي عدد 2 را به 5005 پيامک کنيد.

همراه اول: همراه اولي براي فعالسازي دريافت پيام كوتاه تبليغاتي عدد 2 و براي لغو فعالسازي عدد 1 را به 8999 پيامک کنيد.

توجه : اگر از فيلتر شکن استفاده مي كنيد قبل از خريد شارژ آنرا غير فعال كنيد، به احتمال زياد ممكن است باعث ايجاد خطا در درگاه پرداخت بانك شود.

شارژ هزار توماني همراه اول كه قبلا با کد # رمز*44*123* شارژ ميشد هم اكنون تغيير يافته و مشابه ساير شارژهاي همراه اول با كد #رمز شارژ # *141* شارژ مي شود.

نحوه شارژ مستقيم ايرانسل

خريد شارژ ايرانسل

شارژ مستقيم ايرانسل شارژي است که نياز به وارد کردن کد رمز ندارد. با خريد شارژ ايرانسل شما مشترک عزيز مي توانيد خط خود را بدون نياز به وارد کردن رمز و به طور مستقيم شارژ نماييد.

يکي ديگر از مزايايي که شارژ مستقيم ايرانسل دارد اين است که شما مي توانيد شارژايرانسل خود را به مبلغ دلخواه خريداري نماييد يعني هيچ محدوديتي از نظر مقدار مبلغ براي خريد شارژمستقيم نداريد. براي خريد شارژمستقيم ايرانسل مي توانيد با مراجعه به سايت شاپرک شارژ اقدام به خريد شارژمستقيم ايرانسل نماييد .

از امکاناتي که سايت شاپرک شارژ براي شما مشترک گرامي فراهم آورده اين است که شما مي توانيد شارژ مستقيم ايرانسل را با داشتن کارت بانک يکي از بانک هاي عضو شتاب که ايرانسل آن راحمايت مي کند اقدام به خريد شارژخود نماييد. در اينصورت در زمان مصرفي جهت تهيه شارژ صرفه جويي مي کنيد و با سهولت بيشتري شارژ تهيه مي نماييد.

سايت http://www.shaparaksharj.ir بانک هايي نظير بانک ملت , بانک صادرات , بانک مسکن , بانک تجارت و بانکهاي خصوصي مثل : سرمايه , دي , پاسارگاد و ....را ساپورت مي نمايد . بنابراين شما با داشتن کارت بانک هر کدام از اين بانک ها مي توانيد به راحتي و در هر زمان و مکاني شارژ مستقيم ايرانسل خود را تهيه نماييد.

راهنماي خريد شارژ مستقيم ايرانسل


با وارد شدن به سايت شاپرک شارژ در بالاي صفحه مي توانيد شارژ ايرانسل و مبلغ و تعداد شارژ را انتخاب نماييد سپس شماره همراه خود و در صورت تمايل ايميل را وارد نماييد تا کد رمز به ايميلتان نيز فرستاده شود در مرحله بعد بانک مورد نظرتان را انتخاب کرده تا به درگاه بانک متصل شويد با اتصال به درگاه بانک منتخب اطلاعات مربوط به کارت بانک شامل رمز دوم اينترنتي , شماره انقضاء کارت يا , cvv2 ازشما خواسته مي شود با تکميل کردن اطلاعات خواسته شده و زدن دکمه پرداخت پيامي مبني برموفقيت خريد براي شما ارسال ميشود.

خريد شارژ و پرداخت قبض آب،برق،تلفن،موبايل و ... را به صورت اينترنتي از کامپيوتر و يا موبايل(با همين آدرس) و بسيار آسان و سريع و با پشتيباني مطمئن و پاسخگو را با شاپرک شارژ تجربه کنيد. تمامي کالا و خدمات اين فروشگاه شارژ ، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي باشند و فعاليت هاي اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است و قيمتي که در هنگام سفارش مشتري در پيش فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي باشد


توجه : داشته باشيد براي خريد شارژ و يا پرداخت قبض در شاپرک شارژ ، به اينترنت بانک نياز نداريد!

بلکه فقط بايد رمز دوم (رمز اينترنتي) کارت عابر بانک خود را از دستگاه خودپرداز بانک خودتان تنظيم و دريافت کرده باشيد و نيازي به مراجعه به داخل شعبه نيست و سپس اطلاعات کارت خود را در درگاه مطمئن بانکي مربوطه وارد نماييد. امکان پرداخت از طريق موبايل نيز به راحتي امکان پذير است. در صورتي که پس از خريد با مشکل مواجه شديد سريعا با پشتيباني شاپرک شارژ تماس بگيريد

در صورتي که نمي دانيد چگونه شارژ بخريد به قسمت راهنماي سايت که در آن نحوه خريد اينترنتي شرح داده است، مراجعه کنيد. هنگام خريد کارت شارژ سعي کنيد ايميل و تلفن خود را به درستي وارد کنيد که اگر ، کد شارژ به هر دليلي مانند کندي سرعت اينترنت و ... به شما نشان داده نشد بتوانيم آن را از طريف پيامک و ايميل براي شما بفرستيم.

در صورتي که هنگام خريد، به دليل اختلالات در شبکه بانکي يا اينترنت پول از حساب شما کسر شود و کد شارژ يا شارژ مستقيم دريافت نکرديد،پرداخت شما يک تراکنش ناموفق محسوب مي شود و طي يک دقيقه تا 24 ساعت(در 99 درصد مواقع تا 1 دقيقه)، به حساب شما به طور خودکار، از بانک مربوطه ، برگشت داده مي شود.

تاريخ اعتبار قيمت ها به روز مي باشد.

نحوه شارژ ايرانسل

به اين شکل است : کافيست شماره زير را در گوشي خود وارد کنيد و سپس دکمه سبز (تماس) را بزنيد : *141*رمز 16 رقمي# رمز 16 رقمي همان کد کارت شارژ است که بعد از خريد دريافت مي کنيد. براي استفاده از شارژ شگفت انگيز ايرانسل کافيست کد زير را در گوشي خود وارد کنيد و سپس دکمه سبز (تماس) را بزنيد: *144*رمز 16 رقمي#

توجه: داشته باشيد اين نوع شارژ را براي براي مدت محدودي استفاده کرد که اين مدت بسته به استفاده هاي قبلي شما متغير است .

شارژ مستقيم ايرانسل:

شما مي توانيد با شارژ مستقيم ايرانسل ، به طور مستقيم بدون وارد کردن کد ، سيم کارت خود را مستقيما از سايت شاپرک ، شارژ کنيد . خريد شارژ مستقيم ايرانسل با گوشي توسط USSD:

براي خريد شارژ مستقيم ايرانسل و شارژ وايمکس: ايرانسل مي توانيد از کد ستاره هفت،هشت،نه ستاره يازده نوزده مربع استفاده نماييد . #1119*789*


نحوه شارژ همراه اول

خرید شارژ همراه اول

پس از این که کد شارژ همراه اول را از سامانه خرید اینترنتی کارت شارژ دریافت کردید، کد زیر را در گوشی همراه خود وارد کنید.
*140* شماره رمز شارژ#
برای اطلاع از باقیمانده شارژ سیم‌ کارت همراه اول‌ تان نیز باید کد زیر را وارد کنید .

*140* 11#

در هنگام فعالسازی رمز شارژ الکترونیکی خود دقت نمایید، زیرا در صورت تکرار بیش از ۴ بار خطا در ورود رمز، سیم کارت شما قفل شده و وارد لیست سیاه می شود. در این صورت برای برقراری مجدد ارتباط ،‌ به دفاتر خدمات ارتباطی ، مراکزتلفن ثابت (درتهران ) و ادارات مشترکین (سایراستان‌ها) مراجعه و یا با مرکز اطلاع رسانی تماس حاصل نمایید.

برای استفاده از کارت شارژ هزاری همراه اول باید در سرویس ثبت نام کرده باشید.اگر ثبت نام کرده اید از طریق کد زیر می توانید شارژ کنید:

*123*44*رمز#

اگر ثبت نام نکرده اید می توانید به این ترتیب ثبت نام کنید:
*123#

را در گوشی خود وارد کنید و دکمه سبز (تماس) را بزنید .
سپس در صفحه باز شده گزینه پاسخ یا answer را زده و سپس عدد صفر را ارسال کنید
سپس در صفحه باز شده مانند بالا عمل کنید و این بار عدد یک را بفرستید و منتظر باشید رمز شما از طریف پیامک ارسال شود.

انتقال شارژ همراه اول در یک سوت!

برای ارسال شارژ از یک سیم کارت به سیم کارت دیگر (کارت به کارت کردن شارژ) از کد زیر استفاده کنید (از چپ به راست):

*شماره اعتباری مورد نظر۹۸۹۱*مبلغ اعتبار (به ریال)*رمز انتقال*۱۳۲

برای گرفتن رمز انتقال، یک پیامک بدون متن به ۸۹۱۰ بفرستید. شماره ی رمزی ویژه‌ی شما تولید شده و برایتان فرستاده خواهد شد. که باید آن را به خاطر بسپرید و مراقبش باشید.
مثال : می‌خواهیم مبلغ ۱۰۰۰ تومان به شماره ۰۹۱۹۱۱۱۱۱۱۱ شارژ بفرستیم. فرض کنید قبلا یک پیامک بدون متن به ۸۹۱۰ فرستاده ایم و رمز ۱۲۳۴۵۶۷۸ برای ما تعیین شده است. کد زیر را در گوشی خود وارد خواهیم کرد:

*۱۳۲*۱۲۳۴۵۶۷۸*۱۰۰۰۰*۹۸۹۱۹۱۱۱۱۱۱۱#

نکات مهم: بهتر است قبل از فرستادن شارژ از روشن بودن گوشی طرف مقابل مطمئن شوید.
مراقب رمزتان باشید تا کسی یواشکی از گوشی شما برای خودش شارژ نفرستد!
همراه اول برای هر بار انتقال اعتبار، ۴۰ تومان کارمزد کم می‌کند. در هر روز حداکثر ۵ بار می‌توانید شارژ بفرستید.
حداکثر مبلغ انتقال در هر روز ۱۰ هزار تومان است.
در هر ماه حداکثر ۳۰ بار می‌توانید شارژ بفرستید.
حداکثر مبلغ انتقال در هر ماه ۵۰ هزار تومان است.

شارژ همراه اول از طریق گوشی:

شما مي توانيد از طریق سیمکارت ایرانسل خود به صورت آفلاین شارژ همراه اول ، به طور مستقيم بدون وارد کردن کد ، سيم کارت خود را مستقيما از شاپرک ، شارژ کنيد . خريد شارژ همراه اول با گوشي توسط USSD:

براي خريد شارژ همراه اول: از طریق سیم کارت ایرانسل خود مي توانيد از کد ستاره هفت،هشت،نه ستاره يازده نوزده مربع استفاده نماييد . #1119*789*

نحوه شارژ رایتل

خرید شارژ رایتلبراي وارد کردن کد شارژ رايتل

برای وارد کردن و استفاده از شارژ رایتل، پس از خرید شارژ، آن را به صورت زیر در گوشی خود وارد کنید:
*141* شماره رمز شارژ#
برای اطلاع از باقیمانده شارژ سیم‌ کارت رایتل تان نیز باید کد زیر را وارد کنید .

*140#

در صورتی که در هنگام وارد کردن شارژ رایتل، مشکلی برایتان پیش آمد، می‌توانید از طریق خط رایتل خود با شماره ۲۹۲۰ و یا از طریق سایر خطوط با ۲۹۲۰-۰۲۱ با بخش پشتیبانی رایتل تماس بگیرید.


اگر از سيمکارت data رايتل

استفاده مي کنيد به راحتي مي توانيد از بالاي صفحه اقدام به تهيه شارژ رايتل ديتا نماييد. ما براي شما شارژ 50 هزار توماني رايتل را فراهم آورديم تا شارژ سيم کارت ديتاي رايتل شما با سهولت بيشتري انجام گيرد. براي شارژ مانند بالا از گوشي داراي سيم کارت Data ديتاي خود، کد گفته شده را وارد نماييد.اگر به مشکلي بر خورديد نگران نباشيد.با پشتيباني ما تماس بگيريد.

شارژ رایتل از طریق گوشی:

شما مي توانيد از طریق سیمکارت رایتل خود به صورت آفلاین شارژ رایتل ، به طور مستقيم بدون وارد کردن کد ، سيم کارت خود را مستقيما از شاپرک ، شارژ کنيد . خريد شارژ رایتل با گوشي توسط USSD:

براي خريد شارژ رایتل: مي توانيد از کد ستاره هفت،هشت،نه ستاره يازده نوزده مربع استفاده نماييد . #1119*789*

پرداخت قبوض


پرداخت قبض

جهت انجام پرداخت اینترنتی نیاز است که دارای یکی از کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب کشور باشید. جهت انجام پرداخت به اطلاعات زیر نیاز می باشد:

شماره کارت
رمز دوم کارت (PIN2)
رمز کارت (PIN)
کد اعتبار سنجی دوم CVV2
تاریخ انقضای کارت
شناسه قبض و شناسه پرداخت
پست الکترونیکی اختیاری

شماره کارت
شماره کارت یک شماره ی 16 تا 19 رقمی می باشد که بر روی کارت درج شده است
رمز دوم کارت (PIN2)
شماره رمز اینترنتی کارت، با شماره رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. در زیر روش کار برای اخذ رمز دوم توضیح داده شده است، شمامی توانید با مراجعه به هر یک از پایانه های خودپرداز بانک (ATM) خود به روش ذیل اقدام نموده و رمز اینترنتی کارت خود را دریافت نمایید . پس از ورود کارت خود در پایانه های خودپرداز بانک و وارد نمودن رمز کارت نسبت به انتخاب گزینه " تغییر رمز " اقدام فرمائید .
گزینه " تغییر رمز اینترنتی " را انتخاب نمایید .
رمزاینترنتی موردنظر خود را حداقل در 6 رقم وارد و مجدداً طبق فرمان سیستم ، رمز را تکرار نمایید.
پس از انجام موفقیت آمیز عملیات ، رمز اینترنتی شما فعال میشود.
رمز کارت (PIN)
رمز کارت یک عدد چهار رقمی است. این رمز همان رمزی است که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز ATM وارد می نمایید.
کد اعتبار سنجی دوم CVV2
کد CVV2 شماره شناسایی دوم مشتری می باشد که دارای سه یا چهار رقم بوده و مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر پشت اکثر کارت ها، از جمله کارت بانکهای .ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان و پارسیان حک شده است.
نکته: صرفاً وجود کدCVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی را فراهم کرده باشد .
تاریخ انقضای کارت
تاریخ انقضا بر روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. در صورت عدم وجود این تاریخ به شعبه صادر کننده کارت مراجعه نمایید.
شناسه قبض و شناسه پرداخت
شناسه قبض و شناسه پرداخت، مشخص می کنند که شما دقیقاً چه قبضی را پرداخت می کنید. در صورتی که شناسه قبض و شناسه پرداخت را صحیح وارد کرده باشید، اطلاعات قبضی که در دست دارید به ویژه مبلغ آن، نمایش داده می شود. اگر به سمت چپ قبض خود دقت کنید متوجه اعدادی خواهید شد که عدد بزرگتر شناسه قبض و عدد کوچکتر شناسه پرداخت است.
پست الکترونیکی اختیاری
ورود آدرس پست الکترونیکی، این امکان را فراهم می کند که رسید پرداخت قبض برای اطلاع شما و استفاده های آینده، به آدرسی که داده اید برایتان ارسال گردد. لطفا در وارد کردن پست الکترونیکی دقت فرمایید تا در صورت بروز هر گونه مشکل در پرداخت اینترنتی اطلاعات لازم در اختیار شما قرار گیرد.

جهت پرداخت قبض: آب ،برق ،گاز ،تلفن خود مي توانيد از سایت شاپرک شارژ اقدام نمایید .

باسپاس :
شاپرک شارژ

اين سايت را در گوگل محبوب کنيد:

by:Ketabline

فا تولز ، ابزار رايگان وبمسترکد امتياز +1 در گوگل

Online casino website